Zajíci

Třída Zajíců je předškolní třídou určenou pro věkovou kategorii od pěti do sedmi let věku. Třída je součástí pavilonu B a nachází se v prvním podlaží budovy. Třída disponuje prostornou místností ke sportovním aktivitám dětí, hlavní hernou a jídelnou. Třída se zaměřuje na dětskou turistiku a sportovní aktivity.

Třídní učitelky:
Eva Řeřichová
Milena Šafaříková
Asistent pedagoga: Lucie Brandtlová

Třídní telefon:
+420 728 016 530

 


AKTUALITY TŘÍDY:

  • V pátek 23.9. přijede  do MŠ divadlo MÚZA s pohádkou „Piráti a malá velryba.“ Cena představení je 60,- a bude odečtena ze školního účtu. Pokud je zůstatek menší než 100,- Kč, převeďte laskavě alespoň 200,- na váš účet. Děkujeme.
  • Divadelní představení „Piráti a malá velryba“ bylo  odloženo na 7.10. 2022.
  • V úterý 4.10. 2022 jedeme na 1. bruslení do Třemošné. Ve školce se nasvačíme a autobusem pojedeme do Třemošné. Výuka bude probíhat od 9.45 do 10.45. Dětem připravte  nejlépe do menšího kufru na kolečkách brusle, dobře padnoucí helmu na kolo nebo lyže, pevné rukavice ne pletené a vhodné kalhoty a bundu, láhev s pitím, náhradní tričko a malou svačinku. Vrátíme se na oběd. Výuku bruslení hradí MŠ, dopravu autobusem rodiče , cca 300,- Kč.
  • Výuku bruslení plně hradí MŠ, tedy včetně dopravy.
  • V pondělí 5. prosince bude u nás ve školce chodit MIKULÁŠ S ANDĚLEM A ČERTEM. U ZAJÍČKŮ dopoledne bude čertovská školička. Prosíme rodiče, aby dětem na tento den připravili jednoduchou masku čertíka nebo anděla. Děkujeme.
  • V pátek 2. 12. přijede do MŠ divadlo KOLEM s ČERTOVSKOU POHÁDKOU. Cena představení je 70,- Kč.
  • V úterý máme poslední bruslení. To nám to ale uteklo! Budeme mít  s dětmi karneval na bruslích. Připravte dětem jednoduchou masku, třeba jen nějak ozdobte helmu nebo doplňte oblečení barevnou šálou . Snad se nám už děti uzdraví a pěkně si to užijeme.

 

Věková skupina : 5-7
Kapacita třídy : 26
Provozní doba : 07:00 - 16:00